Základní údaje o společnosti

obchodní jméno:ekoTIP ID s.r.o.
právní forma:společnost s ručením omezeným
sídlo:Hálkova 50, 30100 Plzeň
identifikační číslo:26413574
rok založení:2006
zápis do OR:Krajský soud v Plzni, oddíl C, vložka 18635 dne 12. července 2006

Koncese a osvědčení

Předmět podnikání

  • výroba elektrických strojů a přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí a výroba elektrického vybavení
  • projektování elektrických zařízení
  • poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software
  • zprostředkování obchodu a služeb
  • velkoobchod
  • zpracování dat, služby databank, správa sítí
  • specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
  • poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
  • montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení

Historie


Historie RFID

Společnost s ručním omezeným ekoTIP ID byla založena v roce 2006 jako pokračující nástupce OSVČ subjektu A.Vituško – ekoTIP, který od roku 1990 realizoval dodávky elektronických systémů EZS, EPS a dodávky softwarových služeb. Od roku 1994 jsme se začali více specializovat do oblasti radiofrekvenčních identifikačních technologií (RFID), kde jsme několik let fungovali jako dealeři kartových systémů jiných výrobců.

V roce 1997 jsme pod názvem Jednotný Identifikační Systém (JIS) počali vytvářet vlastní komplexní řešení kartového systému na bázi bezpečného transpondéru. Na základě exkluzivní dohody byl v pilotní fázi použit transpondér Temic e5560, resp. e5561, který se v podobě tzv. JIS karty osvědčil. Během posledních let byl systém modifikován pro provoz s čipy Mifare a DESFire. Oblast RFID je stěžejní činností naší společnosti a kartový systém JIS vykazuje již více než šestnáct let spolehlivý provoz. V jedné instalaci je evidováno asi 20.000 uživatelů a 500 přístupových bodů. Systém JIS je stále rozšiřován o další služby a vazby s jinými aplikacemi a s dalšími bezpečnostními systémy.

Naše firma v posledních letech provedla tři rozsáhlé instalace čítající celkem více než tisícovku přístupových bodů asi pro 37.000 uživatelů. Jedná se o ZČU v Plzni, Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích a Nemocnici, a.s. České Budějovice. Pro tyto naše významné zákazníky zároveň zajišťujeme komplexní servisní služby a výrobu i personifikaci identifikačních karet. V současné době se naše firma rovněž podílí na zajištění technické stránky spolupráce mezi Západočeskou univerzitou a Plzeňskými městskými dopravními podniky.

Vize

Přejeme si, aby společnost ekoTIP ID byla pro své zákazníky stabilním a spolehlivým partnerem. Našim zákazníkům chceme dodávat ucelená a ekonomicky přijatelná řešení. Jsme malá, kapitálově dostatečně silná společnost, která umí řešit nestandardní zadání a nabídnout optimální řešení.

Cílem naší společnosti je integrace bezpečnostních systémů a systému JIS do plně spolupracujícího celku. Tato cesta zákazníkům přinese výrazné úspory pořizovacích nákladů za mnohy nesmyslně vynaložené investice. Zákazník tak dostane smysluplný efektivní bezpečnostní systém se zřetelnou úsporou nákladů. Očekáváme, že spokojenost našich zákazníků se pro naši společnost odrazí v takto získaných benefitech.
ekoTIP ID s.r.o.
Hálkova 50
30100 Plzeň
info@ekotip.cz

Vyhledat